Слово не горобець... Може й не вилетіти

 • пʼятниця, 28 липня 2017 р.

  Аж очі на лоба лізуть! Скандальні чиновники попались на захмарному хабарі.

  Генпрокуратура затримала заступника керівника однієї з громадських організацій і чоловіка, котрий діяв у змові спільно з помічником посадової особи міністра внутрішніх справ, які вимагали від представника підприємства 1,5 млн грн. Про це повідомляється на сайті ГПУ, передає Корупція.Інфо.
  Аж очі на лоба лізуть! Скандальні чиновники попались на захмарному хабарі. Ви стільки грошей навть по телевізору не бачили
  Зловмисники, заздалегідь розподіливши злочинні ролі, отримали від нього частину хабара – 785 тис грн.

  Хабар вимагали за вирішення питання про притягнення співробітниками Нацполіції до кримінальної відповідальності працівників ДФС одного з районів Києва, які створювали перешкоди підприємству, інтереси яких представляв потерпілий, а також за чинення фізичного та психологічного тиску на посадових осіб одного з товариств за повернення грошових коштів підприємству за поставку нібито неякісної продукції виробничо-технічного призначення.
  аступнику керівника громадської організації та його спільникові повідомили про підозру в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 189, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 369-2 КК України – вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що завдало значної шкоди потерпілому, а також отримання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди.

  Помічнику посадової особи міністра внутрішніх справ повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 27 ч. 3 ст. 369-2 КК України, тобто у вчиненні отримання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаного з вимаганням такої вигоди.

  Як повідомлялося, чиновників фіскальної служби в Київській обл. затримали на хабарі у 260 тис. грн.