Слово не горобець... Може й не вилетіти

 • четвер, 1 червня 2017 р.

  ТРИМАЙТЕСЯ!!! Українська митниця припинила пропускати iPhone і ще 1 146 торгових марок, причина просто збиває з ніг

  Українська митниця перестала пропускати посилки з товарами, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах.
  Як зазначається, це відбувається на підставі переліку об’єктів інтелектуального права, включеного до митного реєстру. Сообщает http://korupciya.com

  Якщо нічого не зміниться, в українських магазинах піднімуться ціни, а покупки за кордоном стануть ризикованими. Бізнесу доведеться або йти "в підпілля", або скорочувати асортимент і зазнавати збитків. Буде рости чорний ринок, і, відповідно, корупція.

  До списку торгових марок, які перестане пропускати митниця увійшли: Adidas, Amway, Apple, Canon, Chanel, Chesterfield, Chevrolet, Chivas, Christian Dior, Coca-Cola, Contex, Dormeo, Electrolux, Lego, Levi's, LG, Lipton, Honda, HP, Meizu, Mercedes Benz, New Balance, Nivea, Nokia, Opel, PlayStation, Redmond, Samsung, Sandora, Shell, Subaru, Xerox, Xiaomi та інші. В список заборонених увійшли навіть дочірні підприємcтва Roshen. 

  Обмеження митницями ввозу товарів відомих брендів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах, відбувається лише на вимогу правовласників або їхніх представників.

  Про це заявив Директор Департаменту організації митного контролю ДФС Олексій Василенко.

  Він також наголосив, що відповідно до Митного Кодексу України, усі надходження проходять обов’язкову перевірку, а правовласнику надається можливість визначити, чи є товар оригінальним.