Слово не горобець... Може й не вилетіти

 • вівторок, 30 травня 2017 р.

  Саакашвілі влаштував скандал у кабінеті “міністра-рейдера” (ВІДЕО)

  Лідер “Руху нових сил” емоційно поговорив з міністром юстиції Павелом Петренко
  Як повідомляється, Михайло Саакашвілі з групою політиків, серед яких депутати Юрій Дерев’янко та Сергій Лещенко опівдні прийшли в Міністерство юстиції. Сообщает http://ukr-biz.com.ua/

  Політики вимагали зустрічі з міністром Павлом Петренка з претензією, що Мін’юст дав можливість самозванців зареєструвати партію ім’ям Саакашвілі, в той час як проти партії самого політика відбуваються перепони.


  Підставні особи, за словами Лешенка, пов’язані з депутатом Голубовим, який воював з Саакашвілі ще за часів його роботи в Одеській ОДА.

  Незабаром Саакашвілі і його прихильникам вдалося домогтися зустрічі з міністром юстиції Павлом Петренко і поставити йому питання щодо реєстрації партії з ім’ям Саакашвілі.


  Як повідомляла раніше Politeka, в центрі Києва сталася бійка між прихильниками «Руху нових сил» і правоохоронцями

  Всього на місці події зібралося понад двісті осіб. За словами протестувальників, співробітники правоохоронних органів взяли їх в оточення і почали активно перешкоджати спокійному проведенню мітингу.

  Через кілька хвилин кконфлікт був вирішений

  Раніше екс-заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе заявив, що в Україні зареєстрована партія “Блок Саакашвілі”.

  При цьому він підкреслив, що партія не має ніякого відношення ні до колишнього голови Одеської ОДА Саакашвілі, ні до членів його команди.