Слово не горобець... Може й не вилетіти

 • понеділок, 2 жовтня 2017 р.

  Час розплати настав! Хто винен у трагедії в таборі “Вікторія”, Луценко вручатиме підозри цього тижня

  Після вручення підозр будуть обрані запобіжні заходи для підозрюваних.
  На цьому тижні співробітники прокуратури вручать підозри посадовцям Одеського виконкому. Про це в ефірі "ТСН" заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, передаєКорупція.Інфо.

  Час розплати настав! Хто винен у трагедії в таборі “Вікторія”, Луценко вручатиме підозри цього тижня
  "Ми маємо підставу оголошувати підозру керівним особам Одеського виконкому, які відповідають за дані питання. Наступного тижня підозри цим особам будуть вручені і відповідні запобіжні заходи будуть вручені і обрані", – підкреслив генпрокурор
  За словами Луценка, відповідальність затриманих у перші дні після пожежі директора та виховательки табору очевидна.
  "Ми вважаємо очевидною відповідальність директора та виховательки, яка відповідала за протипожежну безпеку, саме тому вони були затримані буквально в першу добу", – зазначив генеральній прокурор.

  Нагадаємо, пожежа у дитячому таборі "Вікторія" трапилася в ніч з 15 на 16 вересня поточного року. Під час події загинули три дівчинки, які відпочивали у таборі. Наразі директор Петрос Саркісян відсторонений від посади та знаходиться у СІЗО -йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Другій підозрюваній, виховательці табору Наталії Янчик, яка відповідала за пожежну безпеку, теж був обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але пізніше її віддали на поруки народним депутатам.