Слово не горобець... Може й не вилетіти

 • вівторок, 13 червня 2017 р.

  Чим українська соціальна мережа Ukrainians буде відрізнятися від ВКонтакте і Facebook

  У новій українській соцмережі Ukrainians користувачі матимуть змогу слухати музику та заробляти за унікальний контент. Крім цього, засновники проекту обіцяють кращу, аніж у ВК, безпеку даних юзерів.
  Про це в інтерв'ю "Ліга.Бізнес" розповіла співзасновниця проекту Олександра Струмчинська, коментуючи, у чому буде різниця між соцмережею Ukrainians, у якій за 5 днів зареєструвалось 100 тисяч користувачів, і вже існуючими продуктами.
  Від ВК ми будемо відрізнятися тим, що забезпечимо безпеку даних. А що стосується Facebook – ми дамо людям контент, який вони хочуть найбільше – музику. Ми не будемо використовувати піратський контент. Так що працюємо над тим, щоб інтегрувати деякі музичні сервіси в нашу платформу,
  – зазначила Струмчинська.


  Крім цього в Ukrainians планують платити користувачам за унікальний контент, які вони публікуватимуть у соцмережі."Щоб відмовитися від піратського контенту, потрібно знайти альтернативу. Ми опрацьовуємо цей момент. Зараз розглядаємо ряд сервісів, які можна інтегрувати в нашу соцмережу, щоб музика була і безкоштовною, і за підпискою", – розповіла вона.

  На відміну від всіх інших соцмереж ми дамо користувачам можливість монетизувати унікальний контент,
  – додала вона.

  Як зазначила співзасновниця проекту, над проектом працює команда з 30 людей у Тернополі. Головне завдання, за словами Струмчинської – до кінця вересня, як раніше й обіцяли, запустити весь функціонал соцмережі.
  Крім цього, весь функціонал Ukrainians спочатку буде виключно на українській мові.