Слово не горобець... Може й не вилетіти

 • субота, 10 червня 2017 р.

  ТЕРМІНОВО! Ірина Геращенко повідомила про те, що в Раді готується “революція”!


  Заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко розповіла про свою зустріч з представником ООН, в ході якої поділилася з нею планами з впровадження ґендерних квот у Верховній Раді, – передає Корупція Інфо Сообщает http://www.ban.net.ua/  Як пише Геращенко на своїй сторінці в Facebook, запрошення відвідати Україну заступнику Генерального секретаря ООН, виконавчому директору Структури «ООН-Жінки» Фумзіле Мламбо-Нгуко вона передала ще під час минулорічного відрядження в штаб-квартиру ООН

  В ході бесіди представник ООН зазначила, що Генсек Організації Антоніу Гутерріш має намір відвідати Україну вже найближчим часом.

  «У п’ятницю , разом з колежанками, приймали пані Мламбо – Нгуку в ВР.
  Заступник Генсека ООН поінформувала , що новий Генеральний секретар ООН планує найближчим часом відвідати Україну», – пише вона.

  Також в ході зустрічі Геращенко розповіла гостю від ООН про успіхи в боротьбі за гендерну рівність в Україні.

  «В українській владі дуже мало жінок, це не відповідає потенціалу і ролі українок. Ми будемо просувати ініціативу введення партійних квот на виборах до ВР. Завдання цього року – ратифікація Стамбульської конвенції, що значно посилить відповідальність за насильство в сім’ї», – додала віце-спікер.