Слово не горобець... Може й не вилетіти

 • пʼятниця, 9 червня 2017 р.

  Що думають про візовий режим з Україною жителі Москви

  До ймовірного запровадження Україною візового режиму із Росією жителі столиці РФ Москви здебільшого ставляться байдуже. Проте дехто з опитаних москвичів емоційно реагував на таку ідею.
  Відповідне опитування провів російський незалежний журналіст Саша Сотник та опублікував його на своєму YouTube-каналі.Пише 24tv.ua
  Журналіст ставив респондентам запитання "чи вважаєте ви справедливим бажання українців ввести в'їзні візи з Росією?". Сотник зазначив, що більшість опитаних наголошували, що ностальгують за СРСР, а деякі відкрито зізнавалися в "фантомних імперських болях".
  "Як на мене, то я за СРСР. Немає жодних віз, введуть візи – в'їдемо на танках", – відповів один із перехожих.
  Росія повинна відповісти адекватно. Якщо вони вводять візи, то значить яка адекватна відповідь? – введення їм віз. Я це божевілля не буду обговорювати. Я в Україну не їздив і не буду їздити, тому мене це навряд чи торкнеться,
  – заявив ще один москвич.
  "Це їхня справа виключно. Вони це роблять з приводу наших дій в Україні. Вони вважають себе у стані повзучої гібридної війни з нами. Ну і мають право. Росія може відповісти, як хоче. Може ввести в свою чергу візи, а може і не вводити", – зазначив ще один опитаний.
  Відео Sasha Sotnik: Москвичі про візовий режим з Росією
  До слова, глава МЗС Росії Сергій Лавров заявляв, що його країна готова запровадити візовий режим з Україною у випадку її ідентичного рішення.