Слово не горобець... Може й не вилетіти

  • середа, 24 травня 2017 р.

    "Ситуація нагадує африканське гетто": Переселенець про кримське сьогодення

    Ситуація в анексованому Росією Криму нагадує африканське гетто, де платні пляжі, а деякі люди навіть не можуть купити хліба й води

    Про це написав переселенець із анексованого Криму Микита Данилов, передають Патріоти України з посиланням на ОГО.

    За його словами, у містечку, де він проживав, є міський стадіон "Авангард". Коли Крим був українським – усі охочі могли там поліпшити своє здоров’я. Після анексії ситуація змінилася.

    "Сьогодні потрапити на стадіон місцеві жителі можуть лише з 7 до 9 ранку, решту часу тут займається школа олімпійського резерву. Ситуація нагадує африканське гетто", – зазначив Микита.

    За його словами, нещодавно всі телеканалами навперебій запевняли, як тепер добре живеться учителям, лікарям, пенсіонерам у Криму, адже їм дуже підвищили заробітну плату.
    "У медпрацівників зарплата зробила круте сальто і повернулася до зарплати України з цінами Росії. Як це? – запитаєте ви. Та дуже просто – зросли і все. Без особливого пояснення. У відповідності з оплатою праці. А як же непрацюючим? Звідки їм взяти кошти на придбання навіть хліба та води, які в рази дорожчі, ніж в Україні?" – поцікавився Микита.

    Також жахає й стан доріг, за якими ніхто не доглядає.

    "Наша Ялта розкинулася в мальовничій долині, дороги вузенькі, спіралеподібні. Від перевантаження транспортом вони часто виходять з ладу. Пам’ятаю, раніше їх підтримували у належному стані, а сьогодні вони схожі на американські гірки. І, здається, це нікого не обходить. До того ж заробітна плата водіїв маршрутних таксі зменшилася, а проїзд значно збільшився, хоча ціни на пальне не змінювалися. От і доводиться школярам платити чималі кошти, аби дістатися до навчального закладу", – написав переселенець.

    Окрім цього, побільшало магазинів із пустими прилавками.

    "У нас багато чого змінилося і далеко не в кращу сторону. Низька купівельна спроможність населення призвела до розорення багатьох магазинів, кафе. Боляче дивитися на порожні вітрини з надписами "оренда", – зазначив Микита.