Слово не горобець... Може й не вилетіти

 • вівторок, 1 серпня 2017 р.

  Глава Нацгвардії розповів шокуючу інформацію про Семенченка.

  Колишній комбат "Донбасу", а нині нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко – це політична фігура, яка не так уже й добре керувала своїми людьми під час боїв на Донбасі, передає Корупція.Інфо
  Глава Нацгвардії розповів шокуючу інформацію про Семенченка. У вас волосся дибки стане від цих слів!
  Про це в інтерв'ю розповів командувач Національною гвардією України генерал-лейтенант Юрій Аллеров.
  "Якщо чесно, вважаю його складною людиною. Вперше я з ним перетнувся у Слов'янську. Мені тоді сказали, що "Донбас" прибув у підпорядкування частин і підрозділів, якими ми управляємо. Дуже добре пам'ятаю наше знайомство. Був уже пізній вечір, близько 22-ї години. Він прийшов до мене, у нас такий там умовний штаб був… Я йому кажу: "Добрий вечір! Ти хто?". Жорстко йому тоді висловив… А він: "Чого це ви зі мною так говорите?" Я йому тоді розповів про себе, що я поступово йшов від курсанта до генерала, від щабля до щабля. І для того, щоб розмовляти з ним на якісь військові теми, я повинен розуміти, на якому рівні він знаходиться. А рівня там ніякого немає. Він щось там розповідав, що навчався у військовому училищі якомусь і чомусь не закінчив", – розповів Аллеров.
  При цьому глава Нацгвардії зазначив, що на війні до Семенченка ставилися по-різному, але сказати, що "він так уже прекрасно керував підрозділом, неправильно".

  "У багатьох випадках підрозділом керував на той час Філін, начальник штабу батальйону (підполковник В'ячеслав Власенко, зараз – командир 46-го окремого батальйону спеціального призначення "Донбас-Україна", – Ред.).